خدمات

با نمایشگاه صنعت سلامت شما برنده اید!

تولید و بازاریابی محتوا

محتوا، ماده خام شما برای فعالیت در شبکه های اجتماعی وجود دارد. تیم تولید محتوای مؤسسه مهستان براساس هویت برند شما، به طراحی استراتژی محتوا میپردازد، سپس براساس آن به تولید محتوای ارزشمند و مفید برای شما میپردازد. این محتوا شامل معرفی مجموعه شما و خدمات و محصولات آن ها است. با اینحال تولید محتوا آغاز فرایندی است که مؤسسه مهستان برای شما در رسانه ها انجام میدهد. مراحل بعدی که اهمیت بالایی دارد، توزیع محتوا در رسانه های مختلف است.

راه اندازی، مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی

بسته به نظر شما و کارشناسان مؤسسه، شبکه های اجتماعی مد نظر شما راه اندازی میشود؛ این شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و… میشود. شبکه های اجتماعی بنا بر ماهیت خود نیازمند به روزرسانی مداوم و تعامل با مشتریان می باشد. مؤسسه مهستان با داشتن ادمین های با تجربه و با روابط عمومی بالا آمادگی دارند مدیریت شبکه های اجتماعی شما را بر عهده بگیرند. علاوه بر این، شبکه های اجتماعی شما نیاز به رشد و بیشتر دیده شدن دارند. صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام شما برای بیشتر دیده شدن میبایست بازاریابی شود تا مخاطبین بیشتری را جذب کند. مخاطب بیشتر در شبکه های اجتماعی به معنا بیشتر دیده شدن شما و محتوای مد نظر شما است که نتیجه آن، افزایش تأثیرگذاری شما است.
تیم مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی مؤسسه مهستان به صورت هفتگی و ماهیانه به شما گزارش های جامعی از میزان رشد فالوور، مشارکت و بازخورد شبکه های اجتماعی ارائه میدهد.

پیروزی در بازار رقابتی

از رقبای خود پیشی بگیرید!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

طراحی و توسعه وبسایت

طراحی سایت اولین گام برای حضور در فضای دیجیتال است که با بهینه سازی موتورهای جستجو یا اصطلاحاً سئو (SEO) است که باعث می‌شود یک سایت به بهترین شکل و مطابق با نیاز مخاطب به نمایش در بیاید. همچنین ما در مؤسسه مهستان از تکنیک‌های مؤثر در سئو استفاده میکند تا مطالب شما بهتر دیده شود.

طراحی بصری

تولید محتوای گرافیکی

محتوای گرافیکی باعث میشود شما بتوانید در شبکه های اجتماعی مختلفی از اینستاگرام گرفته تا پینترست دیده شود. ما مؤسسه مهستان با داشتن تیمی از طراحان خلاق آمادگی لازم را داریم که پست‌های شبکه های اجتماعی، پوسترها، اینفوگرافی ها و هرآنچیز دیگری که نیاز به طراحی دارد را آماده کنیم.

تولید محتوای ویدئویی

با گسترش شبکه های اجتماعی، این موضوع اثبات شده است که محتوای ویدئویی بیشتر از محتوای متنی و تصویری دیده میشود. ضبط گفتگوی زنده اینستاگرامی، ضبط فیلم برای آپارات و یوتیوب، ضبط گفتگوی موضوعی و… . استودیوی مؤسسه مهستان آماده است تا محتوای ویدئوی مورد نیاز برای شما را ضبط، ویرایش و منتشر کند.

تولید محتوای موشن گرافی

تولید محتوای موشن گرافی تقریبا 80 درصد بیشتر از دیگر محتوا ها دیده میشود و تأثیرگذارتر است. موشن گرافی باعث میشود محتوای تولید شده برای شما به مراتب بیشتر و اثرگذارتر نسبت به دیگر انواع تولید محتوا دیده شود.