درباره ما

شما روزانه با محصولات متنوعی سر و کار دارید که انتخاب از بین آن ها معمولا باعث سردرگمی میشود؛ به خصوص وقتی وارد فروشگاه های زنجیره ای میشوید و میخواهید میان برندها و محصولات متنوع آن ها چیزی بخرید. در این لحظات چه ملاکی به شما کمک میکنید که کدام محصول را انتخاب کنیذ و کدام محصول را نه؟ این ملاک ها میتواند شامل قیمت، نحوه بسته بندی، شهرت و… محصول باشد؛ اما اگر به بلند مدت فکر کنید، مهمترین ملاک برای انتخاب شما، سلامت محور بودن محصولات است. ما در نمایشگاه صنعت سلامت محور با معرفی محصولات و شرکت های سلامت محور، به شما کمک می کنیم تا کالاها و خدماتی که سلامت شما را تضمین میکنند بهتر بشناسید و در نتیجه راحت تر تصمیم گیری کنید.

علاوه بر نمایشگاه صنعت سلامت محور، ما در مجله های هلث با همین عنوان تلاش کرده ایم سطح آگاهی در حوزه سلامت و بهداشت را ارتقا دهیم. اما شاید بپرسید این مجله چه تفاوتی با بی شمار مجله های مشابه در این حوزه دارد؟ پاسخ ما این است که در مجله صنعت سلامت محور، شما مطالبی را مطالعه میکنید که تقریبا در سایت های فارسی مشابه آن وجود ندارد و تنها مطالبی به صورت تکراری گذاشته میشود که درجه بالایی از اهمیت داشته باشد. همچنین ما در مجله صنعت سلامت محور، مطالبی را اختیار شما عزیزان قرار میدهیم که برگرفته از معتبرترین منابع روز دنیا در حوزه سلامت باشد.

ما در مؤسسه فرهنگی هنری مهستان، که مجری نمایشگاه آنلاین و مجله های هلث می باشد، بیش از ده سال است که با همکاری سازمان های دولتی، رویدادهای متنوعی در این راستا برگزار کرده ایم. در این میان میتوان به جشنواره صنعت سلامت محور، همایش ملی کیفیت و… اشاره کرد.

 

خدمات

اهداف و خط مشی ها

چشم انداز شرکت مهستان رهبری در ارائه محصولات با کیفیت و سا اهداف کلان، بهبود مستمر در کیفیت و افزایش رضایت کلیه ذینفعان به‌ویژه مشتریان از طریق استقرار سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت IMS و سیستم مدیریت ایمنی بر مواد غذایی 22000:2005 ISO و HACCP می‌باشد. جهت برآورد ساختن بهینه اهداف کلان و کیفی سازمانی خود همسو با استراتژی‌های هلدینگ صنایع غذایی گسترش سینا حرکت به‌سوی تعالی سازمانی را با دریافت گواهینامه‌های اهتمام به کیفیت جایزه ملی ایران و اشتهار به کیفیت سازمان غذا و دارو آغاز نموده است.

افتخارات و گواهینامه ها

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است